Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Helen Doron angoltanár kollégát keres Kerepes-Kistarcsa területen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kistarcsa és környéke
2019. 08. 26. 09:41

Álláslehetőség Kerepes-Kistarcsa területen.

Szereted a gyerekeket, és magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel?

Szeretnél egy szuper csapatban dolgozni?

Változtatnál a munkarendeden, vagy mellékállást keresel?

Akkor téged keresünk!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, kizárólag a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet!

Tanári, tanítói, és óvónői végzettséggel rendelkezők előnyben!

Feladatok:

  • gyermekangol oktatás Helen Doron módszerrel

Elvárások:

  • magabiztos angol nyelvtudás, kreatívitás, gyermekszeretet

Előnyök:

  • gyermek tanítási tapasztalat, felsőfokú nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő, fiatalos csapat, korszerű eszközök, kiemelt bérezés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése